Automechanik (údržba trolejbusy)

Lokalita: Centrum (Moravská Ostrava)

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici automechanik na středisku údržby trolejbusů.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • praxe v oboru vítána,
  • schopnost vést papírovou evidenci,
  • zodpovědnost, preciznost,
  • dobrou pracovní morálku,
  • dobrý zdravotní stav.

Náplň práce:

  • opravy mechanických částí trolejbusů,
  • práce s pneumatikami a disky,
  • evidence pneumatik,
  • údržba čističky a myčky,
  • další práce dle instrukcí mistra.

Nabízíme:

  • možnost získání řidičského oprávnění na trolejbus a vysokozdvižný vozík,
  • práci převážně na denní směny (mimořádně noční, odpolední směna),
  • perspektivní práci u seriózního zaměstnavatele s dobrou platební morálkou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • příspěvky na benefitní karty (Multisport).

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody.

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 601 060 755 nebo na e-mailu: jana.chmelarska@dpo.cz.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?