Karosář (údržba tramvaje Moravská Ostrava)

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici Karosář středisko údržba tramvaje Moravská Ostrava.

Nabízíme:

  • řidičské oprávnění skupiny C nad 7,5t,
  • průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel,
  • průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku,
  • svářečské oprávnění,
  • jeřábnický a vazačský průkaz.

Požadujeme:

  • SO/ÚSO vzdělání v oboru karosář anebo strojírenském oboru s praxí karosáře,
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou, není podmínkou,
  • svářečský průkaz ZK 135, ZP 311 - výhodou,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • samostatnost, přesnost, preciznost.

Náplň práce:

  • opravy kolejových vozidel po haváriích a mimořádných událostech,
  • opravy historických kolejových vozidel, jejich údržba a servis,
  • režim ranních směn.

Předpokládaný nástup: leden 2025.

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 607 001 360 nebo na e-mailu: veronika.ryglova@dpo.cz.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

Řidičské oprávnění

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?

Souhlas se zpracováním osobních údajů

* tato pole jsou povinná