Referent péče o zaměstnance a vztahy

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici referent oddělení péče o zaměstnance a vztahy.

Požadujeme:

  • výborné komunikační dovednosti, flexibilitu, pečlivost a smysl pro detail,
  • zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky,
  • znalost práce s PC (MS Excel, Word),
  • středoškolské vzdělání se zdravotním zaměřením výhodou,
  • základní orientace v zákoníku práce,
  • znalost Vyhlášky č. 79/2013 Sb., o provedení některých ustanovení zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, (vyhláška o pracovnělékařských službách a některých druzích posudkové péče),
  • znalost Zákona č. 373/2011 Sb. - Zákon o specifických zdravotních službách,
  • zkušenost práce s IS Helios Green a řidičské oprávnění sk. B. - výhodou.

Náplň práce:

  • koordinace a zajišťování termínů pracovně lékařských prohlídek včetně dopravně psychologických prohlídek,
  • spolupráce na metodice pracovně lékařské péče, dále při přípravě a realizaci výběrových řízeních v rámci činnosti oddělení,
  • vykonávání činnosti klíčového uživatele IS modulu rozpisu lékařských prohlídek,
  • spolupráce na přípravě podkladů a vytváření metodických materiálů ze sociální oblasti,
  • komplexní zajišťování a organizace poskytování zaměstnaneckých benefitů, očkování, ochranných nápojů, apod.

Nabízíme:

  • jízdní výhody pro Vás a pro Vaše rodinné příslušníky,
  • příspěvek na stravování,
  • benefitní kartu, příspěvek na kulturu, sport a zdraví,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • slevy u smluvních partnerů,
  • pružnou pracovní dobu,
  • a mnoho dalšího.

Předpokládaný nástup: od 1. 11. 2022 - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

Přílohy