Učitel autoškoly pro výuku a výcvik řidičského oprávnění

Lokalita: Centrum (Moravská Ostrava), Poruba

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici učitel autoškoly pro výuku a výcvik řidičského oprávnění na středisku autoškola.

Požadujeme:

  • profesní osvědčení dle zákona č. 247/2000 Sb. Skupin B, B+E, C, C+E, D
  • pozitivní vztah k dopravě a problematice silničního provozu
  • uživatelská znalost ovládání PC (Microsoft Office, e-mailová komunikace)
  • zodpovědnost, trpělivost, psychická odolnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • spolupráci formou DPP/DPČ
  • mzdové ohodnocení 150,- Kč/ hodina
  • moderní vozový park - vozidla Škoda Octavia a Superb, Volvo, Solaris
  • vybavené učebny pro výuku
  • dlouhodobou spolupráci

Náplň práce:

  • provádění výuky a výcviku dle skupin profesního osvědčení
  • pracovní doba dle domluvy

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 601 060 755 nebo na e-mailu: jana.chmelarska@dpo.cz.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

Řidičské oprávnění

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?