Manažer údržby

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici manažer údržby  na útvaru ředitele úseku rozvoj a údržba majetku.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru,
  • min. 3 roky praxe v řízení procesů,
  • znalost MS Office a adaptabilita na ostatní SW,
  • řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:

  • příprava a zajištění podkladů pro zadávací dokumentace výběrových řízení,
  • zajištění veškerých náležitostí pro vydání povolení staveb,
  • zodpovědnost za vedení realizace stavby v rozsahu náplně funkce technického dozoru,
  • řádné převzetí ukončených staveb,
  • řídit metodiku správy majetku.

Nabízíme:

  • pracoviště v centru Ostravy,
  • zázemí stabilního zaměstnavatele,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvky na kulturu, sport a relaxaci ve formě benefitních karet či Multisportky,
  • jízdní výhody pro vás i pro vaše rodinné příslušníky,
  • dotované stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • zvýhodněné volání a mnoho dalších…

Předpokládaný nástup: ihned nebo dohodou.

Máte dotazy? Kontaktujte mě na tel. čísle 602 537 796 nebo na e-mailu: sona.subikova@dpo.cz.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

Řidičské oprávnění

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?