Asistent přepravy / Přepravní kontrolor

Lokalita: Centrum (Moravská Ostrava)

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici asistent přepravy / přepravní kontrolor na oddělení přepravní kontrola.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou,
  • komunikativnost,
  • dobrý zdravotní stav - psychickou odolnost, fyzické předpoklady,
  • komunikativní znalost anglického - úroveň min. A2,
  • orientaci v základních komunikačních technologiích (PC, mobilní kontrolní zařízení apod.),
  • znalost integrovaného systému ODIS,
  • doklad o trestní bezúhonnosti,
  • práce ve vícesměnném provozu včetně nočních směn, pondělí - neděle.

Náplň práce:

  • provádění přepravní kontroly cestujících v MHD,
  • kontrola dodržování Smluvních přepravních podmínek a Tarifu pro cestující,
  • podávání informací cestujícím k dopravě v MHD,
  • prevence v oblasti bezpečnosti cestujících ve vozidlech MHD.

Nabízíme:

  • stejnokrojové vybavení (asistent přepravy),
  • školení osobního rozvoje,
  • perspektivní práci u seriózního zaměstnavatele s dobrou platební morálkou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • příspěvky na benefitní karty (Benefity a.s., Multisport),
  • zvýhodněné volání a mnoho dalších …

Předpokládaný nástup: září 2024

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 607 001 360 nebo na e-mailu: veronika.ryglova@dpo.cz.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?