Technický pracovník GIS

Lokalita: Martinov

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici Technický pracovník GIS na středisku dopravní cesta.

Požadujeme:

  • Minimálně ŠS vzdělání technického směru (výhodou geografie, kartografie, geodézie obory se stavebním nebo dopravním zaměřením)
  • Dobrá orientace v grafických prostředích (MicroStation, AutoCAD apod.)
  • Znalost práce s aplikací QGIS (není nutnou podmínkou)
  • Výhodou zkušenosti s daty velkých měřítek (geodetická zaměření) a znalost databází
  • Základní orientace v oblasti geodézie (zaměřování a zpracování dokumentací)
  • Orientace v stavební výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, analytické a logické myšlení

Co Vás čeká:

  • zákres všech požadovaných sítí, zařízení, služebností a dalších dle potřeby zaměstnavatele
  • údržba, zpracování dat a přejímku geodetických dokumentací
  • pořizování a poskytování dat a výstupů sítě v souladu s aktuálními požadavky projektu GIS
  • správa, údržba a aktualizace datové základny
  • smlouva na dobu určitou 1 rok

Nabízíme:

  • perspektivní práci u seriózního zaměstnavatele,
  • závodní stravování,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • příspěvky na benefitní karty (Benefity, Multisport),
  • zvýhodněné volání a mnoho dalšího.

Předpokládaný nástup: ihned nebo dohodou.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 607 024 672 nebo na e-mailu: eva.hansutova@dpo.cz

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

O mně

*Pracoval/a jsem v minulosti v DPO, a.s.?