Vedoucí střediska (Dílny Martinov)

Pozice

Popis

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici vedoucí střediska správy a údržby ostatního majetku.

Požadujeme:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru - stavební obor,
  • 3 roky praxe, zkušenost s vedením týmu lidí výhodou,
  • zkušenosti s facility managment/správou majetku vítány,
  • uživatelskou znalost PC - MS Office - především Word a Excel,
  • výborné organizační a manažerské schopnosti,
  • spolehlivou a komunikativní osobnost,
  • morální bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:

  • řízení a organizace provozu, oprav, údržby, ostatního majetku,
  • příprava podkladů k výběrovým řízením,
  • zajištění dohledu nad subdodavatelskými dodávkami,
  • komunikace a koordinace požadavků uživatelů ostatního majetku,
  • organizace činností podřízených pracovníků.

Nabízíme:

  • vedoucí manažerskou pozici,
  • služební notebook,
  • příspěvek na mobilní telefon (zvýhodněný tarif),
  • pružnou pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • příspěvky na benefitní karty (Edenred, Multisport) a mnoho dalších…

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody.

Registrace
Další informace

Registrace

Osobní údaje

Kontaktní adresa

Kontakt

Řidičské oprávnění

Přílohy